به سایت فروشگاه اینترنتی دکتر رج خوش آمدید ؛ تمامی افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شامل مهمانان یا افراد ثبت نام کرده که از محتوای وبسایت فروشگاه اینترنتی محصولات دکتر رج (www.drraj.ir) استفاده می‌کنند، باید شرایط زیر را به صورت کامل بپذیرند.

در ارتباط با سایت و محتوای آن

تغییر شرایط استفاده

محتوای این صفحه و شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال شده در این صفحه قابل مشاهده خواهند بود.

دسترسی به وبسایت

خدمات و محتوای این وبسایت به جز در مواردی خاص به صورت کامل رایگان بوده و در دسترس همه عموم قرار دارد. بنابراین درصورت عدم دسترسی به این وبسایت به هر دلیلی یا قطع خدمات و مسدود شدن محتوای وبسایت، ما هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهیم کرد.

اگرچه محتوای این وبسایت بسیار قابل اعتماد است، ما ضمانت نمی‌کنیم که این وبسایت و محتوای آن، بدون اشکال و خطا باشد. بنابراین در استفاده از محتوای آن هیچ گونه مسئولیتی در هیچ موردی را قبول نخواهیم کرد.

تمامی لینک‌های خارجی داده شده تنها برای اطلاع رسانی بوده و این وبسایت هیچ گونه مسئولیتی را درقبال محتوای آن‌ها ندارد.

مالکیت حقوق

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد ما محفوظ است. 

حریم شخصی افراد

هیچ یک از اطلاعات وارد شده حساس در این وبسایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهد ماند. برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP توسط سرویس‌های آمارگیری (ازجمله Google Webmasters و Google Analytics) جمع آوری خواهند شد که فقط و فقط برای افزایش رضایت کاربران از این وبسایت استفاده قرار خواهند گرفت. اطلاعات غیرحساس مانند نام، نام خانوادگی ممکن است در قسمت‌های مختلف سایت از جمله قسمت نظرات به صورت عمومی نشان داده شوند.

در ارتباط با محصولات و پشتیبانی آن

بازپس‌گیری کالا

تمامی محصولات این سایت به‌ دلیل مسائل بهداشتی غیرقابل بازپس‌گیریست. لذا در صورت عدم استفاده از محصولات امکان مرجوعی نیست.

بازگشت وجه

امکان بازگشت وجه بعد از تحویل کالا وجود ندارد، مگر اینکه پیش از ارسال کالا از خرید خود انصراف داده باشید.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی سایت محصولات دکتر رج، پاسخگوی تیکت‌ها و پیام‌های ارسالی از طریق واتساپ یا تلگرام می‌باشند.

تیم پشتیبانی سعی می‌کند در کمترین زمان ممکن و حداکثر ۴۸ ساعت پس از ارسال تیکت پاسخگو باشند.