آیا برای خرید از دکتر رج، حتما باید در سایت عضو باشم؟
خیر، شما بدون عضویت نیز می توانید از سایت خرید کنید اما با عضویت و ثبت نام در سایت علاوه بر اطلاع از جشنواره ها و تخفیف ها، می توانید از سایز مزایا و امتیازات این عضویت بهره‌مند گردید.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
به دلیل مسائل بهداشتی، امکان مرجوع کردن کالاها وجود ندارد.
آیا قیمتهای سایت به روز است؟
بله قیمت های سایت همه روزه به روز می شوند تا از مغایرت قیمت پیشگیری شود.
آیا امکان تخفیف روی قیمتهای سایت وجود دارد؟
دکتر رج در مناسبت ها و رویداد ها تخفیفات روی محصولات و همچنین کد های تخفیف روی کل سبد خرید شما را اعلام می کند. در صورت داشتن کد تخفیف می توانید محصولات را با تخفیف و قیمت مناسب خریداری کنید.
آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟
خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه امکان خرید حضوری تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.
آیا امکان رویت کالا قبل از خرید وجود دارد؟
خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه، امکان رویت کالاها از نزدیک وجود ندارد. اما برای فراهم آوردن امکان خرید برای مشتریان، اطلاعات کامل محصولات و عکس آنها در وب سایت قرار داده شده که مشتریان به کمک آن می توانند خرید خود را انجام دهند.
آیا می توانم کالا را درب شرکت تحویل بگیرم؟
خیر، به دلیل آنکه محل دفتر شرکت و انبار آن متفاوت هستند، امکان دریافت کالا درب شرکت وجود ندارد.
آیا امکان دریافت پیش فاکتور وجود دارد؟
خیر، متاسفانه امکان ارائه پیش فاکتور خارج از سیستم وب سایت را نداریم.
آیا می توانم کالای خود را در هنگام تحویل، باز و رویت نمایم؟
بله، غیر از موارد خاص که در برگ رسید تحویل کالا، قید می گردد، مشتریان محترم موظف هستند در تمام موارد کالا را تحویل ظاهری بگیرند، یعنی پس از تسویه مبلغ فاکتور، ابتدا می بایست کالای خود را از نظر ظاهری بررسی و سپس رسید تحویل کالا بصورت صحیح و سالم را امضاء نمایند. این مورد برای ارسال از طریق پست و باربری صادق و یکسان می باشد.
آیا می‌توانم برای شخص دیگری خرید کنم و سفارش تحویل آن شخص داده شود؟
بله، با قید این مطلب در هنگام خرید که سفارش تحویل شخص دیگر داده می شود، می توان کالا را به شخص مورد نظر شما تحویل داد و حتی امکان کادو پیچ کردن برای کالای خریداری شده شما (با هماهنگی قبلی) وجود دارد.
از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟
پس از ثبت سفارش و بعد از تحویل پست با ارسال پیامک‏ حاوی کد رهگیری، مرحله به مرحله وضعیت سفارش را میتوانید پیگیری کنید.
می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟
بله، افرادی که هر دلیلی دسترسی به اینترنت نداشته یا ثبت سفارش بصورت اینترنتی برای آنها سخت می باشد، می توانند بصورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایند.
برای انتخاب و خرید کالا در سایت نیاز به مشاوره دارم، راهی وجود دارد که در تصمیم‏‌گیری به من کمک کند؟
بله، کارشناسان ما در تمامی ساعات به صورت آنلاین حضور دارند. شما می توانید از طریق چت آنلاین سایت و یا شبکه های اجتماعی و همچنین تماس تلفنی مشاوره رایگان دریافت کنید. 
ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق و مبلغ از حساب من کم شده باشد؟
بله، در برخی موارد ممکن است هنگام پرداخت صورتحساب، وجه از حساب شما کسر اما پرداخت اینترنتی شما تایید نگردد، در این موارد وجه معمولا بلافاصله از طرف بانک به حساب شما عودت داده می شود اما ممکن است این عودت حداکثر تا ۷۲ ساعت به تاخیر بیافتد که مربوط به بانک بوده و هیچ ارتباطی به فروشگاه ندارد.
آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در سایت دکتر خوش رج امن است؟
شما هنگام پرداخت اینترنتی، وارد درگاه بانک مورد نظر شده و از طریق درگاه و وب سایت آن بانک، وجه خود را پرداخت می نمایید. لازم به توضیح است که درگاه های بانکی نیز با توجه به آنکه از پروتکل امن https استفاده می کنند، جایی برای نگرانی ندارند.  
چگونه می توانم از هزینه ارسال کالا به شهر خود مطلع گردم؟
مشتریان محترم هنگام ثبت سفارش و قبل از پرداختن هر گونه وجهی می توانند روشهای ارسال و هزینه مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه ها توسط سیستم و بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالا و مسافت تا شهر مقصد بصورت مکانیزه محاسبه و نمایش می گردند.